تبلیغات
وبلاگ حقوقی توحید بختیاری - ادعای موسسه دادآفرین و پاسخ مؤسسه طرح نوین؛
موضوعات

راهنمای موفقیت در آزمون وکالت
محصولات حقوقی
آمار
درباره وبلاگسعی دارم علاوه بر درج دست نوشته های شخصی و ارتباط با دوستان عزیزم، با توجه به مدرک حقوق قضائی و تجربه مختصری که دارم، گاهاً مطالب و مقالات حقوقی تحریر و پاسخگوی سئوالات دوستان باشم.
๑۩۞۩๑
انتشار مطالب وبلاگ، صرفاً با ذکر منبع مجاز است.
๑۩۞۩๑
facebook id: tohidbakhtiary
نویسنده: توحید بختیاری
خدمات آزمون
خدمات حقوقی
نظرسنجی
آیا با برگزاری غیر رقابتی آزمون وکالت، یعنی قبولی در صورت کسب معدل مشخص، موافقید؟پیوندها
دوستان
» انجمن حمایت از حقوق مردان
» وبلاگ تخصصی حقوق ایران
» وبلاگ حقوقدانان اراک
» اتاقک مجازی حقوق کیفری
» انصاف
» آموزش و آزمون های حقوقی
» حقوق جزا و جرم شناسی
» ایران داوری
» وبلاگ حقوقی محمدرضا متین فر
» خورشید عدالت
» دانشجویان دانشگاه امام صادق (ع)
» انجمن تالیف گروه صعود
» رسا گستر
» دانشجویان حقوق آران و بیدگل
» وبلاگ حقوقی، آموزشی علیخانی
» فقه پلی است برای حقوق
» وبلاگ حقوقی هنری برگ سبز
» وکیل امین
» وبلاگ حقوقی جرم و جنون
» تقدیم به دانشجویان حقوق
» وبلاگ حقوقی محمدصادق امانی
» گروه حقوقی اعتماد
» اختبار
» وبلاگ حقوقی نیما جهانشیری
» منابع آزمون وکالت 92
» وکالت آنلاین
» وکالت
» قوانین حقوق
» بانک حقوق
» من و حقوق
» انجمن علمی فقه و حقوق ایذه
» وبلاگ حقوقی سعید ذکایی
» بانک جزوات حقوقی اسدی
» فرجام خواسته
» حقوقی و خانواده
» حق جو گون
» حقوق و عدالت
» مشاوره حقوقی
» وبلاگ حقوقی مرتضی خلج
» مدرسه وکالت و تجارت
» وبلاگ احسان پرنیان
» تبصره
» سایت حقوقی دادپرور
» حقوق من و تو
» وبلاگ دکتر آقایی جنت مکان
» وبلاگ حقوقی میرمحمد حسن زاده
» وبلاگ حقوقی سعید رستم زاده
» وبلاگ تخصصی حامیان عدل و داد
» طاها یوسفی
» حقوق در علم/حقوق در عمل
» وبلاگ حقوقی دادگاه قانون
» وبلاگ حقوقی حامد حوزه چشم
» وکیل پایه یک
» بررسی مسائل حقوق در ایران
» وبلاگ حقوقی امیررضا قارداشی
» وب سایت حقوقی هادی
» تخصصی حقوق و فقه
» وب سایت وکیل
» انجمن علمی حقوق نظرآباد
» وبلاگ تخصصی حقوق
» وبلاگ حقوقی شایسته
» احقاق حق
» جزوه های حقوق
» وبلاگ آنتی فمنیسم
» وبلاگ حقوقی قانون حیات
» وکالت/مشاوره حقوقی
» دانشجوی حقوق
» جامع ترین وبلاگ حقوقی یزد
» گذر زمان یک حقوقدان
» وبلاگ حقوقی جواد احمدی مقدم
» حقوق
» وبلاگ حقوقی احمد کوسه غراوی
» پرنون یونس
» وبلاگ حقوقی چتر عدالت
» مرکز علمی تخصصی حقوق ایران
» وبلاگ حقوقی اکبر عبدی زاده
» هم اندیشی حقوقدانان
» بی قانونی
» کارشناسی ارشد حقوق جزا
» حقوق در ایران و جهان
» وکلای ایران
» یاران عدل
» گروه حقوق دانشگاه آزاد بافت
» وبلاگ حقوقی شهرستان قاین
» وبگاه حقوقی نرخ عدالت
» گروه وکلای مهدیار
» مطالب حقوقی
» وبلاگ تخصصی حقوق ایرانیان
» مرجع معرفی وبسایتهای حقوقی
» محیط زیست گردشگری اکوتوریسم
» ساجد نیوز
» وبلاگ آخرین زمان
» خاکریز سایبری
خبرنامه آزمونهای حقوقی
نام خود را در فیلد اول و ایمیل خود را در فیلد دوم وارد نموده و بر روی گزینه ثبت کلیک کنید

Powered by WebGozar

Translation
English Arabic Turkish French German Spanish Italian Russian Chinese Japanese

بسته صفر تا صد دوراندیشان
بسم الله الرحمن الرحیم
چندی پیش، دکتر محمد حسین شهبازی مدیر محترم مؤسسه فرزانگان دادآفرین در صفحه اصلی وبسایت خود، اعلام کردند:
"شنیده ایم
مؤسسه آموزشی طرح نوین اندیشه، یکی از جزوات این مؤسسه را با نام جزوه طلایی وکالت منتشر و به مبلغ 200/000 ریال فروش می رساند."
در پی این ادعا مدیر محترم مؤسسه طرح نوین نیز پاسخ نامه ای تدوین کردند که هر دو در پی می آیند.


متن گلایه مؤسسه محترم فرزانگان دادآفرین
:

دادآفرین

رنج گل بلبل كشید و بوی گل را باد برد

و حالا حكایت ماست. گویند روزی شاعری صاحب نام از جایی می‌گذشت، دید مردی شعرهای او را به غلط با صدای بلند می‌خواند؛ از او پرسید این شعرها از آن كیست؟ آن مرد بادی به غبغب انداخت و گفت این شعرها از آن من است. گفت نامت چیست؟ آن مرد خود را به نام آن شاعر معرفی كرد. شاعر لبخندی زد و گفت: ما شعر دزد، دیده بودیم شاعر دزد هم دیدیم.... حالا حكایت ماست و مشكل حكایتی. متاسفانه باخبر شدیم كه موسسه طرح نوین اندیشه، حاصل سالها دسترنج و تلاش همكارانمان را در قالب جزوه‌ای به نام جزوه طلایی وكالت با تغییر ظواهر، به نام خود تكثیر و به مبلغ 200/000 ریال به فروش می‌رساند. قبل از هر چیز تاسف بسیار خود را از این عمل غیرفرهنگی، غیرانسانی، غیرعلمی و غیراخلاقی اعلام می‌نمایم و از مدیران محترم این موسسه می‌خواهم پیش از هر اقدام قانونی، با تدبیر، از این سوء استفاده علمی جلوگیری نمایند.

امید كه در آینده شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم و به راستی كه فلسفه علم حقوق گسترش عدالت و رعایت حقوق دیگران است و یادمان باشد كه هر كجا كه هستیم و در هر مقامی، لحظه‌ای چشم بر انصاف و عدالت نبندیم.


باشد که چنین باشد - دکتر محمد حسین شهبازی


متن پاسخ مؤسسه محترم طرح نوین:

طرح نوین

در غروب پنجشنبه 20/آبان/89 مطلبی در سایت مؤسّسه محترم دادآفرین به نقل از آقای دکتر محمدحسین شهبازی درج گردید که حکایت از کپی برداری مؤسّسه طرح نوین از سال ها زحمت و تلاش همکاران محترم آن مؤسّسه داشت.

به راستی اینجانب هیچگاه در مقام پاسخگویی در خصوص مطالبی که بر علیه مؤسّسه یا شایعاتی که مطرح می گردد نبوده و نخواهم بود، لیکن به علت اصرار همکاران و اساتید گرانقدر مؤسّسه و دفاع از شأن و جایگاه رفیع مؤسّسة فرهنگی طرح نوین اندیشه که یادگار زحمات اساتید و بزرگان حقوق ایران است و جمع کثیری از جامعة حقوقی ایران (بالغ بر 20/000 نفر) که در این مؤسّسه دانش حقوقی خود را تکمیل نموده و امروز در مسند مقامات عالی حقوقی و قضایی و کرسی های دانشگاهی قرار دارند بر خود فرض و واجب دانستم مطالب ذیل را نه در مقام پاسخگویی به مطالب غیر اخلاقی و غیر قانونی بلکه در جهت تنویر افکار جامعة محترم حقوقی بیان دارم که انصافاً بسیار فهیم و آگاه بوده و سره را از ناسره به خوبی تشخیص می دهند.

1- طبق اصل 34 قانون اساسی دادخواهی حق مسلّم هر فرد بوده و طبق اصل 159 مرجع رسمی تظلّمات و شکایات دادگستری است. بنابراین هر شخصی اگر ادعایی دارد (ولو نادرست) باید آن را در مرجع صالح طرح نماید. حداقل توقع از یک استاد دانشگاه و وکیل پایه یک دادگستری این است که ادعای خود را با ذکر مدارک و دلایل مستند به مرجع صالح قضایی تقدیم نموده و پس از بررسی در دادگاه صالح و صدور حکم و قطعی شدن آن، نه تنها حکم صادره را از طریق سایت بلکه از جراید کثیرالانتشار به اطلاع عموم ملت شریف ایران برساند و بانگ رسوایی ما را به نحو شایسته تری برآورد.

2- مؤسّسه طرح نوین تاکنون بیش از 120 عنوان کتاب با مجوز وزارت محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی چاپ نموده که تیراژ آن تاکنون به 360/000 جلد رسیده و به امید خداوند متعال تا پایان سال 1389 به تیراژ 400/000 جلد خواهد رسید. تمام این کتاب ها دارای شناسنامه، نام صاحب اثر و مجوز چاپ بوده است. تا آنجا که حقیر به خاطر دارد از سوی مؤسّسه محترم دادآفرین، کتاب یا اثری بدین شکل چاپ و منتشر نشده است. حال اگر واقعاً وجود دارد جهت آگاهی اینجانب و سایر عزیزان به نحو مقتضی به اطلاع عموم رسانده شود تا همگان در اظهار نظرات و تألیفات خود مراقبت بیشتری به خرج دهند تا خدای نکرده وارد حریم خصوصی آن مؤسّسه گرانقدر نشوند و حاصل سال ها زحمت و درد و رنج آنها خدای ناکرده بر باد نرود.

3- مؤسّسه فرهنگی طرح نوین اندیشه از سال 1377 فعالیت خود را آغاز نموده است و این مؤسّسه مبتکر و پیشقراول آموزش حقوق در بخش خصوصی بوده و در حال حاضر در 25 استان کشور دارای نمایندگی است و حداقل 50 نفر استاد و مدرس در این مؤسّسه به صورت همزمان مشغول به فعالیت هستند و حداقل 120 نفر به صورت مستقیم و مستمر در این مؤسّسه اشتغال به خدمت دارند. جالب تر اینکه جناب آقای دکتر شهبازی از سال 1377 تا سال 1383 در این مؤسّسه مشغول به تدریس بوده اند و پس از تکامل در تدریس و اشتهار کافی تصمیم بر این گرفتند که در سال 1384 مؤسّسه ای با همین مضمون و فعالیت به نام دادآفرین تأسیس نمایند.

هرچند انتخاب شغل و نحوة فعالیت افراد به خودشان مربوط است لیکن تعالیم انسانی، اخلاقی و دینی بر ما حکم می نماید که هیچگاه گذشتة خویش را فراموش ننماییم و ممنون و وامدار کسانی باشیم که در رشد و پیشرفت ما ایفای نقش نموده اند.

4- جامعة حقوقی ایران نام «طرح نوین» را به مؤسّسه ای خاص نسبت می دهد. بنابراین کسی برای ورود به سایت موسّسة دادآفرین و اطلاع از برنامه های آموزشی آن قطعاً نام «طرح نوین» را تایپ نمی کند.

حال 2 سال برای خود حقیر و سایر کاربران اینترنت این سؤال مطرح است چگونه می توان از طریق سایت www.tarhenovin.com به سایت دادآفرین وصل شد. بنده اطلاعات چندانی از فن آوری های جدید ندارم لیکن امیدوارم مدیران محترم مؤسّسه دادآفرین این معجزة علمی را به سایرین نیز آموزش دهند یا حداقل اگر فکر می کنند این اتفاق 2 ساله ناشی از قضا یا قدر است و خود نقشی در آن ندارند با قطع نمودن این حلقة ارتباطی، غیر علمی، غیر اخلاقی و غیر فرهنگی بودن این رابطه را محکوم نمایند.

5- جناب آقای دکتر شهبازی، همکار قدیمی، بنده 7 سال و حضرتعالی حداقل 10 سال در دانشکده حقوق دانشگاه تهران حقوق را فرا گرفته ایم. اساتید بسیار بزرگ و گرانقدر ما علاوه بر شهرت در رشتة تخصصی خود به مفاهیم ارزشمندی چون اخلاق، انسانیت، شأن و کرامت، معرفت، وفاداری و قدرشناسی معروف بوده و هستند. براستی آیندگان راجع به ما چگونه قضاوت خواهند کرد؟ شما را نمی دانم ولی بندة حقیر سخت بدنبال ایجاد این صفات در خود و تشویق سایر دانشجویانم به ورود در این عرصه های فرحبخش بوده و هستم و از خداوند متعال عاجزانه می خواهم ما را از این مسیر منحرف ننماید.

6- جناب آقای دکتر شهبازی، عرصة امروز عرصة فعالیت و خدمت است و خوشبختانه فضای کار نه تنها برای بنده و شما بلکه برای سایر عزیزان و همکاران زحمتکش ما فراخ و گسترده است. برای رسیدن به موفقیت و پیشرفت در کار نیازی نیست از شانه های یکدیگر بالا برویم پس مشفقانه به شما توصیه می کنم حال که در خانه ای چنین شیشه ای نشسته اید از پرتاب سنگ به بیرون خودداری نمایید. به دانشجویان خود بپردازید و سعی کنید تا روز برگزاری آزمون به جای تشویش اذهان عمومی به برقراری و حفظ نظم و آرامش برای داوطلبان محترم شرکت در آزمون وکالت کمک نمایید. این حداقل توقعی است که می توان از یک مدیر دانشمند و فرزانه چون حضرتعالی داشت. آقای دکتر شهبازی، شما الگوی این دانشجویان هستید و نگاه دانشجویان به رفتار، گفتار و کردارتان است.

7- جناب آقای دکتر شهبازی، دوست قدیمی، از بندة حقیر به عنوان مدیر مؤسّسه فرهنگی طرح نوین اندیشه

خواسته اید« تدبیری » بیاندیشم. حضرتعالی با افکار و اعتقادات بنده آشنایی کامل دارید و از آنجاییکه هیچگاه راضی به تضییع حقوق هیچ انسانی نیستم، صمیمانه و دوستانه از شما تقاضا دارم در مراجع صالح قضایی پیگیر حقوق قانونی خود باشید چرا که در این عرصه جای هیچگونه بخشش و رأفتی نیست و امیدوارم در کار خود موفق باشید اما اگر قصد این کار را ندارید یا فکر می کنید فایده ای بر این کار مترتّب نیست چاره ای برای جبران هتک حرمت و حیثیت نام مؤسّسه « طرح نوین اندیشه » بنمایید. تدبیر شما در این مسیر بسیار راهگشا خواهد بود.

8- در پایان از همة اساتید، دانشجویان قدیمی و جدید مؤسّسه و خانوادة بزرگ طرح نوین استدعا دارم این اتفاق تلخ و نامیمون را فراموش نموده و از هرگونه اظهارنظر در این خصوص پرهیز نمایند. خانوادة بزرگ طرح نوین علاقمند به حفظ آرامش و سلامت روحی و روانی جامعه است و هیچگاه نمی خواهد خدای ناکرده وارد حاشیه های زشت و بداخلاقی ها شود زیرا مرام ما و همکاران عزیز و گرانقدر ما همیشه اینگونه بوده و خواهد ماند. امیدوارم خداوند همه ما را در پناه خود در امان بدارد. ایام به کام، عزت مستدام.

ارادتمند همیشگی شما / محمد فرجی / 22 آبان 1389وبلاگ حقوقی توحید بختیاری: خوشبختانه بنده جزوه طلایی موسسه طرح نوین را دارم، اما از آنجایی که جزوه فرزانگان را ندیده و از تاریخ تقدم و تأخر آنها بی اطلاعم، مایل نیستم در مورد مالکیت این جزوه اظهار نظر کنم.
اما از فرهنگی که بر جامعه حقوقی غالب شده ناراحتم. اینکه همدیگر را قبول نداریم، بر علیه هم صحبت می کنیم، از انتقاد عصبانی شده و منتقد را با بدترین الفاظ و تهمت ها تحقیر می کنیم و ... .
از این جمله جناب آقای دکتر شهبازی که فرمودند: به گوش بنده رسیده ... و اینکه قیمت دقیق فروش این جزوه را اعلام فرمودند، معلوم می شود احتمالاً عده ای برای خود شیرینی به ایشان راپرت خلاف واقع داده و برای تحریک آقای دکتر شهبازی، قیمت هم اعلام کرده اند.

- چه بهتر بود دکتر شهبازی که قبلاً یکی از مدرسین مؤسسه طرح نوین بودند، این مطلب را با خود آقای فرجی مدیر محترم مؤسسه طرح نوین در میان می گذاشتند و واقعیت را جویا می شدند. لااقل به حرمت روزهای همکاری.
- بسیاری از جزوات ارشد، وکالت و ... ریشه در برگزاری کلاس های دوازده ساله مؤسسه طرح نوین داشته و کسی نمی تواند ادعا کند مطلبی  گفته و نوشته، که قبلاً مؤسسه حقوقی طرح نوین به آن نپرداخته و به صورت جزوه در اختیار متقاضیان قرار نداده است.
- در مورد جزوه طلایی مؤسسه طرح نوین نیز، ذکر این نکته ضروریست که اولاً این جزوه نه امسال بلکه سال گذشته تهیه شده و به هیچ عنوان فروخته نمی شود و به صورت رایگان و فقط در اختیار کسانی قرار می گیرد که در کلاس های آمادگی آزمون وکالت شرکت می کنند.
به قول آقای دکتر شهبازی استاد ارجمند حقوق خصوصی کشور:
یادمان باشد که هرکجا هستیم و در هر مقامی، لحظه ای چشم بر انصاف و عدالت نبندیم.یکشنبه 23 آبان 1389 , اخبار آزمون های حقوقی , نظر ()
sara
پنجشنبه 17 اسفند 1391 03:02
من هم قصد داشتم در کلاسهای وکالت دادافرین شرکت کنم ولی برخورد منشی به قدری بی ادبانه بود که طرح نوین رو ترجیح دادم
مجید
یکشنبه 29 بهمن 1391 02:56
درمورد ماده 47حمایت خانواده که برای عاقدانفصال دائم درنظر گرفته اولا به تصویب نهایی رسید ثانیا اگر بار اول مرتکب شده باشد شامل تخفیف میشود یا خیرممنون
پاسخ توحید بختیاری : سلام
باید قانون را بخوانم و پاسخ دهم.
محسن رفیعی راد
پنجشنبه 26 بهمن 1391 00:37
با سلام خدمت همه
من نمیدانم علت چیست که اینگونه برای هم شاخ و شونه میکشیم .من واقعا در مورد حادثه بیش امده بین موسسه و طرح نوین متاسفم و امیدوارم از این مسئل تکرار نشود .ولی شما بحساب حقوق خواه ها و حقوق دانان چرا بی مدرک قضاوت میکند ؟من نمیدانم که حق با دادافرین است یا با طرح نوین ولی این راخوب میددانم به عنوان یه حقوق خوان بدون دلیل قضاوت بیجا در مورد هیچ چیز نکنم.
hasti
یکشنبه 17 دی 1391 17:16
من این جزوه ها را ندیدم اما اگه دکتر شهبازی گفته حتما حق با ایشونه من تمام موفقیت زندگیم مدیون ایشون هستم واز خداوند سلامتی وطول عمرشون را میخواهم اما در مورد بی ادبی پرسنل دادافرین من هم با شما موافقم
باقر خانمحمدی
یکشنبه 17 دی 1391 14:35
ما خودمان از همه بهتر میدانیم که دکتر شهبازی چه انسان پاک و با عدالتی است و بی دلیل به کسی حرف نمی زند.
تانا
یکشنبه 19 آذر 1391 04:22
باسلام واقعا متاسفم برای یک جامعه حقوقی که به خاطر اختلاف بین دو موسسه حقوقی که هدف هر دو موسسه صرف نظر از کسب درامدمالی جذب حقوقدانان هرچه با تبحر وسواد به عرصه مقدس حقوق است این چنین برای بیان احساسات امیخته به حب وبغض خودالفاظی که به هیج وجه در خور یک حقوقدان که وظیفه اش دفاع عادلانه از تضییع شدگان حق است به کار بندد چه بسا این گونه مواردواختلافات ممکن است بین نهادهای خصوصی دیگرکه هم صنف هستند پیش اید روی سخنم به کسانی است که به این دو موسسه وارد شده وبا بار علمی از ان فارغ شده اند در پایان با قائل شدن احترام برای اساتیدهر دو موسسه امیدوارم ضاوت کنندگان عالم ومحترم در بیان نظرات خویش ادب و وجدان را سر لوحه کار قرار دهند با ارزوی کسب کمالات بیشتر به انضمام سواد حقوقی برای هم صنفان محترم.
باران
جمعه 12 آبان 1391 23:04
باسلام.اگررفتاراساتیدحقوق راضداخلاقی می دانید و واقعادوست داشتید که پنهانی باهم مساله را حل میکردن چرا خودتتون این پیام را انتشاردادید بنظرم این خیلی ضد اخلاقی تره؟
من راجع اصل این کار اظهار نظر نمیکنم و نیز قبول دارم که طرح نوین سابقه بیشتری در ارائه خدمات اموزشی وتعدادشعبات دارد اما اونی که از نظر کیفیت اساتید غوغا کرده و نامش به گوش همه جامعه حقوقی ایران زمین رسیده دادافرینه نه طرح نوین. دادافرین هر چقدر هم که بابت خدماتش پول بگیره حقشه چون از دل و جون اساتیدش مایه میذارن وفقط به فکر سود مالی خودشون نیستن .رتبه های تک رقمی وکالت چندسال اخیر که اکثر قریب به اتفاق مال دادافرین بوده بهتر از من و شما قادر به قضاوت هستند. دادافرین همیشه اوله.اینو همه باید بدونیم. خوش بحال اساتید بی نظیر این موسسه و خوش بحال کسانی که افتخار شاگردی در اونجا رو دارن.برا همشون ارزوی موفقیت میکنم.
بهنام
پنجشنبه 11 آبان 1391 01:49
ایمان دارم دکتر شهبازی انسانی هستندکه تا کنون به پاکی ایشان ندیدم
بهنام
شنبه 1 مهر 1391 11:33
سلام در پاسخ به محمد که گفته وکیلی که از طریق موسسات وکیل میشه.... میگم که این اوضاع و احوال حاکم بر آزمون وکالته که این شرایط رو ایجاب کرده و الا اگر یکم عاقلانه تر نگاه کنیم حتی هستند کسانی که در رابطع با استدلال و تبیین مسائل حقوقی کار بلد هستند اما مشکلات دیگری مانع تست زنی آهنا میشود در رابطه با دکتر شهبازی هم بگم که شخصیت و سطح سواد ایشون برای اکثریت جامعه حقوقی اثبات شده است حتی اگر اصول هم تدریس میکنه و ب ظاهر خارج از حوزه تخصصیش باشه بهتر از بسیاری از متخصصان که میشناسیم تدریس میکنه و خودم به شخصه مباحثی مثل اصول عملیه رو از جزوه ایشون یادگرفتم و از طرح نوین هم بهره هایی بردم و هردو برام قابل احجترام هستند، از آنچه که از این مسائل به دستم رسید اینه که دانشجویان تو این فقط به موفقیت فکر میکنن نه اینکه کی چیو از کی برا خودش چاپ کرده و... به امید رفتار حقوقی مدعیان علم حقوق
سپیده
چهارشنبه 29 شهریور 1391 11:06
سلام خسته نباشی .. موسسه طرح نوین در رشت یا استان گیلان نمایندگی داره لطف میکنی آدرس . شمارشو بدیم
پاسخ توحید بختیاری : سلام
به بخش پیوندها مراجعه و بر روی لینک طرح نوین کلیک کنید.
آدرس مؤسسات زیرمجموعه در خورد سایت مؤسسه هست.
سید خدارحم شکیبا
یکشنبه 26 شهریور 1391 18:52
باسلام من درخواست بسته وکالت را نمودم که این مطلب برایم ارسال شده
مدیر محترم سایت نوین بوک
جناب آقای سید خدارحم شکیبا درخواست بسته آزمون وکالت را دارند
لطفاً راهنمایی و تخفیف مورد نظر را در مورد ایشان اعمال فرمائیدحالا چطور بسته را باید دریافت کنم لطفا راهنمایی کنید

پاسخ توحید بختیاری : سلام
ایمیل خود را چک کنید.
سجده بهادری
پنجشنبه 8 تیر 1391 18:42
با سلام. چه شهرهایی در استان خوزستان دارای شعبه ی موسسه ی داد افرین هستند؟ با سپاس
پاسخ توحید بختیاری : سلام
دادآفرین شعبه ندارد.
پریسا
سه شنبه 9 خرداد 1391 15:20
باسلام
من خودم پارسال در کلاسهای دادآفرین شرکت کردم ازبین همه کلاسها فقط کلاس دکتر شهبازی بود که کمکم کرد .
من با آموزش ایشون مدنی رو فهمیدم اونم بحث سنگین معاملات رو
امیدوارم خدا سلامتی کامل بهشون عنایت کنه
با آرزوی موفقیت برای همه بچه های حقوق
قاسم
شنبه 16 اردیبهشت 1391 08:14
چرا بعضی فایلهای آزمون باز نمیشه
پاسخ توحید بختیاری : سلام
دقیقاً لینک های مربوطه را بگذارید تا بررسی کنم.
سحر
شنبه 20 اسفند 1390 22:21
سلام آقای بختیاری خسته نباشید چرا وبلاگ شما كه مربوط به سوالات سردفتری هست ورود بهش غیر مجاز شده تورو خدا زود بازش كنید یه عالمه سوال دارم ممنونم
پاسخ توحید بختیاری : سلام
از لینک زیر استفاده کنید:
http://tohidbakhtiary.ir/post/590
بی نام
شنبه 6 اسفند 1390 03:58
به نظر میاد آقای توحید بختیاری خودش یه دزد سر گردنه و فرصت طلبی بی بدیل باشه. تبلیغ چی طرح نوین هستی جانا! طرح نوین بد نیست اما تو بدی
بی نام
شنبه 6 اسفند 1390 03:56
شما هم بیطرف نیستید آقای توحید بختیاری. یک موی دکتر شهبازی هیکل همه ی شما را می ارزد.
حجت اله اسماعیلی
جمعه 28 بهمن 1390 17:23
من دانشجوی ترم اخر حقوق دانشگاه اسلامشهر هستم.قبلا در سالهای 73 تا 80 در دانشگاه شهید بهشتی پزشکی خوندم و اکنون به طبابت هم اشتغال دارم.خبری از ادعای دادافرین و پاسخ طرح نوین ندارم ولی تجربه من میگه که اساتید وارد این بازیها نمیشن و بالاتر و مهمتر اینکه ما دانشجوها باید حرمت اساتید رد نگه داریم هرچند شاگرد مستقیم اونها نبوده باشیم.از فایلهای صوتی کلاسهای استاد شهبازی استفاده فراوان بردم. برایشان سلامتی و طول عمر مسالت دارم. به اداره کنندگان این وبسایت هم پیشنهاد میکنم از انعکاس نظراتی خلاف شان و ادب است پرهیز کنند.
محسن
یکشنبه 11 دی 1390 20:52
فقط داد افرین دکتر شهبازی خیلی خوبه. دوست عزیزی که گفت دکتر شهبازی پول پرسته باید به اطلاعشون برسونم اگه دکتر شهبازی دنبال پول باشه فقط بابت مشاوره هایی که میده ماهی 100 میلیون در میاره در ضمن چه کسی از پول بدش میاد؟ هر کی که بگه بدش میاد دروغ گفته دکتر شهبازی حتی جمعه ها هم وقت استراحتشونو واسه بچه ها میزارن ان شالله که همیشه سلامت باشن
سراج
چهارشنبه 7 دی 1390 08:26
من بچه گلستانی هستم که هیچ موسسه به درد بخوری مثل دادافرین نیست که ما بتوانیم دران شرکت کنیم خواهشمندم یک نمایندگی هم درگنبد بیاورید تاماهم بتوانیم درازمونها شرکت کنیم
پاسخ توحید بختیاری : سلام
می توانید از خدمات مؤسسه طرح نوین در گرگان استفاده نمائید:
گرگان 2252517 - 0171
و یا در آزمون های اینترنتی مؤسسه دادآفرین.
محمد
چهارشنبه 7 دی 1390 08:19
خیلی دلم میخواهد درازمون های دادافرین شرکت کنم
پاسخ توحید بختیاری : سلام
می توانید در آزمون های اینترنتی این مؤسسه ثبت نام کنید.
پنجشنبه 24 آذر 1390 20:41
خانم نگار شما که دکتر شهبازی رو نمیشناسید لطفا در مورد علم ایشان اظهار نظرنکنید
نگار
پنجشنبه 17 آذر 1390 03:35
جفتشون مزخرفن.فقط میخوان پول مفت و الکی بگیرن.ب همه ی شما حقوقی ها توصیه میکنم الکی هم پول و مهمتر از اون وقتتون رو حروم این مؤسسه های بیخود نکنید.هرچی که میگن تو همین کتاباس.من خودم هم ارشد قبول شدم هم کانون جفتشم تهران.هیچ کلاسی هم نرفتم.پولش مال اوناس دردسراش و بی احترامیهاشون واسه دانشجوها.ولی در کل باید به مثلا دکتر شهبازی که من یه ذره هم قبولش ندارم گفت که خیلی ها ها ها هستن که از ایشون خوششون نمیاد.از اساتید دانشگاههای معتبر گرفته تا دانشجوها.مخصوصا که ایشون میان اصول فقه درس میدن!!!!!!!!!!!!!واقعا خنده داره!!! اصلا شما فکر کردید چه خبره؟فکر کردید آخرشید؟یا خیلی زرنگید که با این پولای زبون بسته و هنگفتی که میگیرید فقط آتیش به زندگی اون بچه های بیچاره ای میزنید که پول ندارن بیان ثبتنام کنن.مخاطب حرفای من هر دو مؤسسه و مخصوصا آقای شهبازی ست.
مهسا
چهارشنبه 16 آذر 1390 19:36
از شهبازی متنفرم.نه کلاسای دادافرین رفتم نه طرح نوین.فقط میدونم شهبازی ادم پول پرستیه.فک کرده کیه.همه دادافرینی ها اینجوری ان.
سمیرا
یکشنبه 1 آبان 1390 02:40
واقعا که دادافرین تکه
s
دوشنبه 17 مرداد 1390 20:34
واقعا تاسف بر انگیز که وقتی کاری میکنید پای حرف خود نمی ایستید
در هر حال کار سختی نیست پیگیری این موضوع از طریق مراجع قانونی و در ضمن دادآفرین علم میآموزد نه اینکه جزوه بفروشد
سارا
پنجشنبه 13 مرداد 1390 12:46
من هم تجربه برخورد تند و توهین امیز دادافرین را دارم
مریم
شنبه 25 تیر 1390 12:24
من نه در كلاسهای دادافرین شركت كرده ایم و نه طرح نوین اما تنها نكته ای كه در حال حاضر می توانم قضاوت كنم این است كه پرسنل داد افرین خیلی با مراجعه كنندگان بد برخورد می كنند و در مقابل پرسنل طرح نوین خیلی مودبانه و با حوصله هستند من خیلی علاقه داشتم در كلاسهای دادافرین شركت كنم اما آنقدر برخورد پرسنل دادافرین توهین آمیز بود كه پشیمان شدم
گلی
چهارشنبه 1 تیر 1390 18:01
با سلام لطفا خود را نزد طرح نوین عزیز کرده نفرمائید.ممنونم
گلی
یکشنبه 29 خرداد 1390 20:01
با تشکر چه جور میتونم جزوه رو تهیه کنم؟
پاسخ توحید بختیاری : سلام
باید به موسسه طرح نوین بروید.
شعبه فلسطین: فلسطین شمالی ، پایین تر از بلوار کشاورز ، خیابان شهید حجت دوست ، پلاک 29 تلفن تماس: 88986277
شعبه ونک: میدان ونک ، خیابان گاندی شمالی ، خیابان شهید شریفی ، پلاک 53 تلفن تماس: 4 - 88202372
شعبه انقلاب: میدان انقلاب ، ابتدای شهدای ژاندارمری ، تقاطع اردیبهشت ، پلاک 117 تلفن تماس: 12-66480810
البته خرید اینترنتی هم دارند.
http://www.novinbook.com
در شهرستان ها نیز نمایندگی دارند.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
صفحات دیگر
نمایش نظرات 1 تا 30
عناوین آخرین مطالب
فرارسیدن سال 1393 بر جامعه حقوقی کشور مبارک؛

نتایج نهایی بیست و هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز اعلام شد؛

سخنرانی دکتر میترا ضرابی در آخرین نشست انتخاباتی تشکل علمی وکلا؛

سئوالات درس جرم شناسی آزمون دکتری حقوق جزای سال 93؛

بروشور تبلیغاتی وکیل عباس ظهیری، کاندیدای دوره 28ام هیات مدیره کانون مرکز؛

سخنرانی دكتر میترا ضرابی در همایش ائتلاف وكلای جوان؛

زمان‌بندی برگزاری همایش‌های گروه ائتلاف بزرگ وكلای حرفه‌ای؛

بروشور تبلیغاتی جناب وكیل اكبر سردار زاده، كاندیدای دوره 28ام هیات مدیره كانون وكلای مركز؛

بروشور تبلیغاتی دکتر میترا ضرابی، کاندیدای دوره 28ام هیات مدیره کانون مرکز؛

صلاحیت تعداد دیگری از نامزدهای انتخاباتی کانون وکلای دادگستری مرکز تایید شد؛

مصاحبه با آقای عباس ظهیری کاندیدای دوره 28ام انتخابات هیات مدیره کانون وکلای مرکز؛

مختصری از سوابق دکتر ضرابی، کاندیدای دوره 28ام هیات مدیره کانون وکلای مرکز؛

گزارش نشست تشکل علمی وکلا؛

تشکل علمی وکلا برگزار می کند: سخنرانی دکتر میترا ضرابی در نشست انتخاباتی تشکل علمی وکلا؛

دانلود رایگان: مجموعه كتاب‌های پژوهشكده شورای نگهبان؛

کتاب راهنمای موفقیت در ازمون وکالت منتشر شد؛

قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز - مصوب 1392؛

راهکارهای مبارزه با بزرگترین جرم سازمان یافته هزاره سوم؛

آکادمی جزا و جرم شناسی اتهام متفاوت ترین سایت جرم شناسی ایران؛

تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه و برگزاری آزمون ارشد 93؛

ثبت نام ارشد دانشگاه آزاد 1393؛

لایحه آئین دادرسی کیفری؛

نگاهی کوتاه به روابط سی ساله ایران و آمریکا و چالش های موجود؛

نتایج آزمون وکالت 1392 اعلام شد؛

کارت مرحله تشریحی آزمون قضاوت 1392؛

شرایط و ضوابط پذیرش دانشجوی بورس دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری؛

اطلاعیه دوم مركز آموزش قوه قضائیه شامل منابع مرحله تشریحی آزمون قضاوت 1392؛

دفترچه آزمون وكالت 1392 به همراه كلید سئوالات؛

نتایج آزمون قضاوت 1392 اعلام شد؛

اطلاعیه دادگستری جمهوری اسلامی ایران در خصوص آزمون استخدامی سال 92؛


سایت تخصصی دادرس - نرم افزار جامع وکالت


.Privacy Policy & About Us. CopyRight (©) TohidBakhtiary.Ir 2009-2016. All Rights Reserved